همانطور که میدانید در ایران یکی دو سالی است که تقریباً این امکان به وجود آمده که می‌توان هر گونه کالا یا خدماتی را به صورت آنلاین تهیه کرد.بنابراین در فضای پرمشغله امروز که خرید به صورت سنتی را بسیار وقت گیر می‌کند، استفاده از ظرفیت فروشگاه‌های اینترنتی می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای صرفه‌جویی در وقت، هزینه و همچنین کاهش آلودگی هوای شهرمان باشد.متاسفانه کلاهبرداری‌های واقعی در فضای مجازی باعث شده است که اعتماد بسیاری نسبت به خرید اینترنتی خدشه‌دار شود. بنابراین بانه بریم سعی می کند با ارائه راهکارهایی برای افرادی که میخواهند در بانه خرید کنند،تشریح کنیم که چگونه می‌توانند به یک فروشگاه اینترنتی در بانه اعتماد کنند.

  • دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن

نماد الکترونیکی چیست؟نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌شود؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال، صادر می‌شود. پس فروشگاه‌هایی که موفق به اخذ نماد از این وزارت صنعت و معدن و تجارت شده‌اند، موظف هستند اگر شما در خریدتان با مشکلی مواجه شدید پاسخگوی سؤالات و مشکلات شما باشند.  با کلیک بر روی تصویر زیر نماد اعتماد بانه بریم قابل مشاهده است.

  • نماد طلایی ساماندهی وزارت ارشاد

فروشگاه بانه بریم در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت ارشاد به آدرس Samandehi.ir ثبت شده است. با کلیک بر روی تصویر زیر نماد ساماندهی بانه بریم قابل مشاهده است.

  • طرف قرارداد بانک ملت و زرین پال برای پرداخت آنلاین

  • ضمانت بازگشت کالا

تمام محصولات بانه بریم دارای گارانتی هفت روز باز گشت کالا می باشند. کالاهای سایت از زمان تحویل دارای مهلت تست 7 روزه هستند و در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت خریدار میتواند کالای خریداری شده را عودت دهد تا تعویض و یا مبلغ کالا استرداد گردد.برای راهنمای بیشتر در این مورد کلیک کنید.

  • پشتیبانی قویی 24 ساعته

پشتیبانی بانه بریم بصورت مدوام و از طریق مختلف از جمله پشتیبانی آنلاین(چت) ، پاسخگویی تلفنی ، تلگرام و ایمیل آماده پاسخگویی به سوالات خریداران عزیز است و شما میتوانید جواب سوالهایتان را قبل از خرید دریافت کنید.

  • گارانتی شرکت های معتبر ایرانی

گارانتی توسط شرکت های معتبر و قابل اعتماد طرف قرار داد ما که دفتر مرکزی انها در تهران قرار دارد «شرکت تک سرویس و شرکت آوا سرویس» قابل انجام است. گارانتی شامل تعمیر و در صورتی که قابل تعمیر نبود تعویض است. برای کلیه کالا ها از 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان گارانتی قابل انجام است.برای برسی بیشتر کلیک کنید.

پرداخت در منزل

کلیله لوازم فروشگاه بانه بریم را میتوانید به صورت پرداخت در منزل سفارش دهید.برای اشنای بیشتر با این مورد کلیک کنید.