گارانتی محصولات

گارانتی محصولات در بانه دات کام

ضمانت نامه یا گارانتی کلیه کالا های ما به دو دسته تقسیم می شوند کالا هایی که پیشفرض دارای گارانتی هستند و یا در سایت نوشته شده اند. دسته دوم فاقد گارانتی هستند.

خبر خوش این است که کلیه کالا هایی که گارانتی نیستند را می توان با پرداخت هزینه ای گارانتی کرد؛ گارانتی توسط شرکت های معتبر و قابل اعتماد طرف قرار داد ما که دفتر مرکزی انها در تهران قرار دارد «شرکت تک سرویس و شرکت آوا سرویس» قابل انجام است. گارانتی شامل تعمیر و در صورتی که قابل تعمیر نبود تعویض است. برای کلیه کالا ها از 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان گارانتی قابل انجام است.

مدت زمان 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات است. دارای سرویس کارهای وارد و کاردان در تمام استان ها و شهرهای کشور هستند. شماره سرویس کار های هر شهر را فقط باید از دفتر مرکزی ان شرکت جویا شوید.

گارانتی از چه زمانی محاسبه می شود ؟ گارانتی از زمانی که سرویسکار حضوری برای نصب کالا اقدام کرده باشد و مهر نصاب شرکت گارانتی  توسط سرویسکار زده شده باشد.

آیا هزینه نصب رایگان است ؟ بله؛ کاملا رایگان است و تنها هزینه تحمیلی به مشتری فقط  ایاب و ذهاب معادل 30 تا 40 هزار تومان است. هزینه لوازم مصرفی مانند لوله و پیچ و نوار و سرشیر و شارژ گاز و کابل کشی … بر عهده مشتری است.

مدت زمان نصب چقدر می باشد ؟ دقت کنید مدت زمان نصب از زمان تحویل گرفتن کالا و تماس با سرویس کار شرکت گارانتی از 8 ساعت تا 3 روز است.

آیا می توان کالا را در زمان زودتر نصب کرد ؟ بله؛ این کار باید با هماهنگی خود سرویس کار انجام شود و هزینه توافقی اضافه پرداخت شود. سرویس کار اورژانسی نصب را انجام می دهد «برای مواقعی که نصاب نیاز است هنگام تحویل کالا حضور داشته باشد و هم نصب و هم تایید سلامت کالا را بدهد (برای این کار شماره سریال گارانتی و شماره نصاب را از همکاران ما دریافت کنید و بقیه هماهنگی ها با مشتری است) قابل انجام است».

اگر گارانتی نکنیم چه می شود ؟ از آنجایی که ما در برابر ارائه خدمات  گارانتی و تعمیر و راهنمایی تنظیمات و نصب و کلیه خدمات پس از فروش تعهدی ندادیم؛ پیشنهاد ما این است که کالا را گارانتی کنید و از این خدمات ارزنده استفاده کنید.

اعتبار شرکت های گارانتی چقدر است و قابل اطمینان هستند ؟ دو شرکت طرف قرار داد ما  ثبت شده و البته اثبات شده هستند چون حداقل از 5 سال تا 10 سال است با این شرکت ها همکاری می کنیم و رضایت مشتریان ما را کسب کرده اند. و همیشه از این دو شرکت 10 تا 20 میلیون تومان پول به عنوان ضمانت انجام کار پیش خودمان داریم که در صورتی که تعهد خود را انجام ندادن و حق با مشتری بود می توانیم از ان پول کالا را برای مشتری تعمیر و تعویض کنیم. پس این شرکت ها را ما تایید و تضمین می کنیم.

اخطار: از زمان تحویل گرفتن کالا تا رسیدن نصاب کل مسئولیت سلامت کالا به عهده مشتری است؛ پس لطفا محصول را از ضربات و رطوبت و نوسان برق محافظت کنید.

شرکت تک سرویس      »    شماره ثبت 263198
شماره تلفن های تماس    »   8 _ 02133348085
آدرس دفتر مرکـــزی     »    تهران ؛ میدان شهدا ؛ 17 شهریور شمالی ؛ ک صادقی ؛ پلاک 2
سـاعت پاسخـــگویی    »    همه روزه غیر از ایام تعطیل و 5 شنبه ها تا ساعت 12

شرکـت آوا سرویــس    »    شماره ثبت 463391
شماره تلفنهای تماس      »    02177999552-02177999609
آدرس دفـتر مرکــزی     »    تهران ؛ بزرگراه امام علی ؛ خ میسل باختر؛ نبش رضوانی ؛ پ1
ســاعت پاسـخگویی     »    همه روزه غیر از ایام تعطیل و 5 شنبه ها تا ساعت 12
تماس روزهای تعطیل      »   09109866032

شرایط و تعهدات گارانتی

آیا گارانتی تعویض و تعمیر بدون قید و شرط دارید؟

» بله این نوع گارانتی جدا گانه مخصوص شرکت خودمان است. که تعمیر و اگر نشد تعویض بی قید و شرط همه قطعات یا کالا را دارد.
» برای استفاده از این گارانتی شما 20 درصد از قیمت کالا را برای گارانتی بپردازید در این صورت به مدت 15 ماه گارانتی تعمیر و تعویض بی قید و شرط کالای شما را انجام می دهیم.«همراه این خدمت دفترچه ارسال می شود.»