قطعا هر فردی وقتی بخواهد یک کالای را به هر شیوه یی خرید کند. ارایه دهنده آن کالا باید بتواند اعتماد مشتری را به به دست بیاورد و به مشتری اطمینان صددرصدی بدهد.و این حق هر فردی است که این اعتماد سازی را به دست بیاورد و از خرید خود اطمینان داشته باشد.                                                                                                               فروشگاه بانه بریم در سال 1397 راه اندازی شده است و در این مدت زمان کم با تکیه بر چند موارد تا به امروز توانسته است اعتماد خود را در دل مشتریان باز کند.

  • به کمک گواهینامه SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری اطلاعات خصوصی کاربران تضمین می شود.
  • فروشگاه بانه بریم در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت ارشاد به آدرس Samandehi.ir ثبت شده است.
  • تمامی کالاهای سایت از زمان تحویل دارای مهلت تست 3 روزه هستند و در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت خریدار میتواند کالای خریداری شده را عودت دهد تا تعویض و یا مبلغ کالا استرداد گردد. کالاهای سنگین که از طریق باربری ارسال میشوند مانند : تلویزیون،ظرفشویی،لباسشویی،یخچال،کولرگازی،سینما خانگی خریدار میتواند وجه آن را بعد از دریافت کالا بپردازد.
  • اکثر کالا ها دارای گارانتی تضمین اصالت و سلامت هستند که بانه کالا همراه با فاکتور مهر شده اصالت کالا و همچنین تطابق عکسها و مشخصات درج شده در سایت را تضمین میکند. و در صورتی که کالایی ساخت چین و یا های کپی باشد در توضیحات محصول قید شده و شما میتوانید با اعتماد کامل به این موضوع خرید کنید.
  • خریداران زیادی روزانه نظرات خود را در مورد کالای خریداری شده اعلام میکنند که فروشگاه بانه کالا بدون هیچ کم و کاستی نظرات کاربران را منتشر میکند و خریداران هم میتوانند با توجه به این نظرات تصمیمات راحت تری در مورد کالا و خرید آن بگیرند و از تجربیات دیگران نیز استفاده نمایند.
  • پشتیبانی بانه بریم بصورت مدوام و ، پاسخگویی تلفنی ، تلگرام و ایمیل آماده پاسخگویی به سوالات خریداران عزیز است و شما میتوانید جواب سوالهایتان را قبل از خرید دریافت کنید.
  • پرداخت پس از تحویلبه منظور ایجاد سهولت در خرید و جلب اعتماد مشتریان، این امکان را فراهم کرده‌ایم که فقط هزینه حمل محصولات را از اول پرداخت کنند و وجه محصول را پس از تست سلامت و اصالت کالا درب منزل پرداخت کنند.