بانه بریم تضمین می‌کند که تمامی محصولات ارائه شده ، ساخت شرکت اصلی سازنده با هولوگرام و برچسب معتبر می‌باشند. جهت اطمینان از این که کشور سازنده کالا همانی است که بر روی برچسب درج شده می توانید شماره سریال را به سایت رسمی شرکت تولید کننده ایمیل کنید تا آن ها اصالت کالا را تایید کنند « معمولاً از یک هفته تا 14 روز زمان می برد ».

توجه به این نکته بسیار پر اهمیت است که کشور سازنده در اصل بودن کالا بی تاثیر است و برندهای معتبر تضمین کننده‌ی کیفیت کالا هستند. در حال حاضر بسیاری از کالا هستند که تنها جهت خط تولید ارزانتر در چین تولید می‌شوند، که این نشان از کالای غیر اصل نیست. در کنار این که ما اصالت کالاهای خود را تضمین می‌کنیم، تا جایی به اصالت کالای خود اطمینان داریم که پیشنهاد می کنیم اگر دوست دارید هنگام تحویل گرفتن کالا یک سرویس کار وارد بیاورید کالا را تست کرده و بعد تحویل بگیرید . با این وجود با خیال راحت می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را از بانه بریم خریداری کنید.

همچنین روش دیگری که خیلی راحت می باشد.این است که شما مدل کالا را در گوگل سرچ کنید و محصول را با سایت سازنده ی آن مقایسه کنید.اگر پس از خرید کالا، احساس کردید که کالای تحویل داده شده با تعهدات ما در مورد اصالت کالا مغایرت دارد و عدم اصالت کالا توسط دو نفر از متخصصین این حوزه تایید شود، پول شما  برگردانده خواهد شد.