خرید مایکروویو از بانه

همان طور که میدانید یکی از لوازم برقی که می‌تواند در بخش آشپزی بسیار کاربردی واقع شود، فِر مایکروویو یا مایکروفر است. این وسیله که امروزه انواع فراوانی دارد، با وجود اندازه‌ی نه چندان بزرگ، می‌تواند به راحتی از پس کارهای بزرگی بر بیاید. از طبخ سریع انواع غذا گرفته، تا یخ‌زدایی، پخت پاپ‌کورن و کیک و …

قابل ذکر است که بدانید مایکروویو، مایکروفر، ماکروفر، سولاردام و اصطلاحات دیگری که با تعاریف مختلف به وجود آمده‌اند در واقع همه به همان فری اشاره دارند که از امواج با طول موج کوتاه و فرکانس بالا برای طبخ غذا استفاده می‌کند و همه ی آن ها یک نوع کارایی دارند.

افرادی که قصد خرید این لوازم را دراند میتوانند خرید مایکرویو از بانه را با قیمت مناسب تری تهیه کنند.نکاتی که در خرید مایکرویو باید بدانید موارد زیر هستند:

  • به سه نوع مایکرویو توجه داشته باشید :ماکروفرهای توکار که داخل دیوار یا کابینت جاسازی می شوند،نوع دیگر آنهایی که روی فر موجود یا فر داخل کابینت کار گذاشته می شوند و نوع یگری هم همان ماکروفرهای معمولی می باشند که هرجا دوست دارید آن را قرار دهید.
  • به امکانات مایکرویو توجه داشته باشید:امکان تهیه کیک و شیرینی امکان پخت پیتزا،صفحه نمایش لمسی،عملکرد فوق بی صدا،رنگ های متنوع و…
  • توجه به قدرت مایکروفر که بر اساس وات می باشد.
  • توجه به مدل مایکرویو: در انواع مدل موجو هستند:سامسونگ،الجی،فلر ،کنوود،بوش،هاردستون،دوو،کرال،پاناسونیک،آدمیرال و ویداس

بانه بریم امیدوار است که خرید مایکروویو از بانه برایتان به صرفه و رضایت بخش باشد.

نمایش یک نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36