مشاهده همه 3 نتیجه

خرید تلویزیون QLED
اول باید به شما بگوییم که تلویزیون QLED یک تلویزیون مبتنی بر نقطه کوانتومی است و این ماده Quantum dot همان چیزی است که باعث می‌شود تلویزیون‌های QLED با تلویزیون‌های معمولی متفاوت باشد.تلویزیون‌های QLED از بسیاری از ویژگی‌های منحصر به فرد که نقاط کوانتومی مانند “درخشندگی بالا” ارائه می‌دهند، بهره می‌گیرند.
سامسونگ در نمایشگاه CES 2017 از نسل جدید تلویزیون‌های خود با نام QLED رونمایی کرد و از آن به عنوان گامی بزرگ در افزایش کیفیت تصویر یاد کرد.اگر بخواهیم فناوری qled را به طور کامل شرح دهیم از وقت خرید شما زیاد گرفته میشود.ولی بدانید که شما دنیال بهترین تلویزیون های سامسونگ رفته اید.
تلویزیون QLED دارای طراحی بی نظیر و زیبایی هستند که در نگاه اول چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند و دکور شیک و خواستنی را به منزل شما هدیه می دهد.  تلویزیون QLED همچون یک قاب عکس بر روی دیوار نصب می شود و فضایی بین دیوار و تلویزیون باقی نمی ماند. همچنین نصب تلویزیون QLED بسیار راحت است آن را طوری تنظیم کنید که پس از نصب بهترین زاویه را داشته باشید.
بانه بریم به راحتی خرید و فروش این تلویزیون ها را برای مشتریان و طرف داران qled اسان کرده است. و به راحتی میتوانید مدل تلویزیون سامسونگ QLED را درب منزل تحویل بگیرید.در بانه خرید تلویزیون QLED با قیت های ارزان تر به فروش میرسد و این فقط یک شعار نیست.کافیه قیمت ها را مقایسه و با ما تماس بگیرید.